MÖBLER / Bord / Damarbetsbord 14367352

nr 1436 7352

Damarbetsbord

jugend. Bredd: 82 cm. Djup: 44 cm, höjd: 70 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:47:47

Jugend